Vyhledávání

Nyní si nově můžete zakoupit permanentky v hodnotě 

2000 kč

5000 kč se slevou 10%. 

Lze na ně uplatnit jakoukoli procedúru i je kombinovat.

Masáže & péče o tělo

  • Vítám Vás na stránkách masážního salónu. Jmenuji se Jana Šindelářová a jsem vystudovaná fyzioterapeutka. Provádím různé druhy masáží jak částečné, tak i celotělové. 
  • Mimo jiné mám ve své nabídce baňkování, uvolňování blokád páteře, pro rozproudění lymfy Vám mohu nabídnout lymfatickou masáž, se kterou mám mnoholeté zkušenosti
  •  O Vaše tělo budu pečovat převážně oleji a balzámy od firmy Original ATOK .                                                                                                                                                                                                                                                      Těším se na Vaši návštěvu

                                                                                                                                                 

Ceník služeb:

Název procedury      
Klasická masáž šíje - 20min.  280,-    
Klasická masáž zad - 30min.  430,-    
Klasická masáž zad + šíje - 50min.  670,-    
Lymfatická masáž šíje+krk - 40min 560,-         
Lymfatická masáž šíje+dolní končetiny - 90min.  1200,-          
Balijská masáž celotělová - 90min. 1360,-    
Indická masáž hlavy (antistresová) - 20min. 280,-    
Indická masáž hlavy (antistresová) - 30min. 430,-    
Havajská masáž celotělová (relaxační) - 90min.  1300,-    
Havajská masáž - záda + hk + dekolt - 45min. 600,-   -
Havajská masáž zad - 30 min.
 
430-,
 
 
 
 
       
Uvolnění blokád páteře - 30 min.  430,-    
Uvolnění blokád páteře - 45 min. 600,-    
Masáž celých nohou (regenerace)-60 min. 800,-    
Reflexologie nohy - 45 min. 600,-    
Masáž lávovými kameny - 45 min.  750,-    
Masáž lávovými kameny - 90 min. 1400,-    

Dornova metoda - 50 min.
 800,-          
       
Baňky 5 min 65,-          
       
Rašelinový zábal (záda,nebo klouby)  1 plát  20 min.                                                130,-          
Ayurvédská masáž  ( ABHYANGA ) - 90 min.

Masáž měšci ( rýžové, bylinné )  - 75 min.                                                                                              

2200,-

1600,-

Kinesiotaping - cena dle doby vyšetření a spotřeby materiálu

1 m = 150,- + nalepení
Spoušťové body - trigger points 30 min


 

430,-

   
1 hodina            800,-
15 minut            200,-
 5 minut               67,-                                                                                                                                      

 

 

PERMANENTKA

2000,- 

5000,- 

 

Nabízíme také zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 300, 500, 700 a 1000 kč. 

Dále je možno uplatnit poukazy FKSP na všechny úkony.

Kinesiotaping

Je metoda ovlivňující bolestivé, nebo pooperační stavy svalů, šlach, vazů, kloubů, jizev, fascií a lymfatický systém. Ulevuje od bolesti nejen u akutních stavů, ale i chron.obtíží. Vhodné je užití nejen u sportovců, ale i u ostatní populace s běžnými bolestmi zad i u těhotných žen. Výborně také ovlivňuje vstřebávání otoků. Metoda se využívá jako doplněk léčby.

Vakuová masáž 

Je to nejčastěji používaná procedůra v boji proti celulitidě za pomoci baněk. Vyhlazuje pokožku a navrací její  pružnost. Tato metoda působí na podkoží, lymfatický systém  a tukové buňky. Má výrazný účinek na odbourávání podkožního tuku.

Medová masáž

Detoxikační masáž odstraňující staré usazeniny a jedy až z hloubky tělesných tkání, navíc přes reflexní zony ovlivňuje i jiné orgány. Mimo jiné také zvláčňuje a vyživuje pokožku, příjemný  zážitek na tuto masáž ve Vás jistě zanechá i příjemná vůně medu

Indická masáž

Ulevuje od napětí,stresu a dovede Vás k relaxaci a uvolnění. Má také výborný vliv na kvalitu vlasů a vlasovou pokožku, neboť dochází k výraznému prokrvení této oblasti.

Baňková terapie

Je to stará čínská  metoda, která má dvojí účinek. Jednak je to metoda k odstranění zanedbaných a dlouhotrvajících svalových bolestí působící hluboko do svalové hmoty a zároveň z těla odplavuje potními žlázami a lymfatickým systémem škodlivé látky. Tkáň se výborně prokrví, dojde k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu.

Havajská masáž (LOMI LOMI)

Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik založených na rytmických pohybech dlaní, předloktí i loktů, ale i celého těla. Olej obohacený o exotické vůně Vám přiblíží krásu Havajských ostrovů.

Manuální lymfodrenáž

Jemná technika, která rozproudí mízní systém a podporuje tok lymfy, tím dochází k odstranění toxických látek z těla. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a napomůže regeneraci organizmu.

Reflexologie nohy

Nesmírně účinná forma terapeutické masáže chodidel.Její pomocí lze nají příčiny nemocí,nebo odhalit oslabení orgánů ještě dříve,než nemoc propukne.Stlačováním a hlazením příslušných bodů na chodidle dokážeme ovlivnit nejen vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie v těle a navodit tak pocit uvolnění a celkové harmonie těla. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a aktivujeme přirozené léčebné síly organismu.

Hot stones

Masáž horkými lávovými kameny, které uvolňují příjemné teplo.Svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svalstvo.

Rašelinový zábal

Zlepší tonus kůže a podkoží, dochází zde k hlubokému prohřátí, ideální pro relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně. To značně zvýší efekt následné masáže.Okamžitým efektem je analgetický a pohyblivost zlepšující účinek.

Medový zábal

Procedura, která podpoří detoxikaci organismu, zvláční a pročistí pokožku. Med tělu dává velké množství minerálů a vitamínů a posílí organismus.

Peeling

Kávový,nebo z mořských řas zlepší vzhled povadlé, nebo celulitidou poškozené pokožky.Díky přírodním kyselinám obsažených v kávě dochází k regeneraci unavené kůže a zlepšuje se tak její metabolismus. Peeling všeobecně pleť zjemňuje a díky odstranění odumřelých kožních buněk umožňuje účinější pronikání pečujících olejů.

Galvanic Body Trio

Tento přístroj pomocí pulzujícího proudění zapracuje účinné látky hluboko do pokožky a pomáhá tak odbourávat tukové buňky. Díky použití BODY SHAPING GELU se pokožka napne a zpevní. Na závěr ošetření se aplikuje hydratační mléko,které pomáhá tlumit tvorbu tuku. Výsledky jsou viditelné již po prvních ošetřeních.